Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10495
Stary 05.07.2011, 15:56
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
Śląsk dopiero jakiego kupuje snajpera
tak, króla Jupiler League, który całą swoją dotychczasową karierę spędził w jednym z najsłabszych holenderskich zespołów, a w Eredivisie strzelił raptem 11 bramek? Oczywiście, życzę kibicom Śląska, żeby im się sprawdził i żeby podniósł poziom naszej ligi... ale skończmy bredzić o mega napastniku z drugiej ligi holenderskiej...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując