Chrisman napisał(a):

|
Śląsk dopiero jakiego kupuje snajpera
|
tak, króla Jupiler League, który całą swoją dotychczasową karierę spędził w jednym z najsłabszych holenderskich zespołów, a w Eredivisie strzelił raptem 11 bramek? Oczywiście, życzę kibicom Śląska, żeby im się sprawdził i żeby podniósł poziom naszej ligi... ale skończmy bredzić o mega napastniku z drugiej ligi holenderskiej...