B.R.O - next seven
http://www.cgm.pl/aktualnosci,16723,cgm,news.html
Jak ogarniacie tego chłopaka? ma 19 lat, jak dla mnie niezłe flow i skillsy za kilka lat napewno będzie niezłym zawodnikiem na polskiej scenie no i bardzo szybko sie przebija (ostatnio grał przed wfd, wcześniej przed smagalazami) Jedyne co psuje jego kawałki to śpiewane refreny + kawałek 'chodź ze mną' z tej epki z cgmu to kpina.