Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1075
Stary 05.07.2011, 15:43
B.R.O - next seven http://www.cgm.pl/aktualnosci,16723,cgm,news.html

Jak ogarniacie tego chłopaka? ma 19 lat, jak dla mnie niezłe flow i skillsy za kilka lat napewno będzie niezłym zawodnikiem na polskiej scenie no i bardzo szybko sie przebija (ostatnio grał przed wfd, wcześniej przed smagalazami) Jedyne co psuje jego kawałki to śpiewane refreny + kawałek 'chodź ze mną' z tej epki z cgmu to kpina.
Forza Wisła!
Odpowiedz cytując