|
Kiedys było info - na ile prawdziwe to nie wiem - że sprzedaż online oraz inne zmiany (jak choćby możliwość korzystania z karty płatniczej (Boże mamy XXI w. !!!)) będa wprowadzone jak Wisła będzie operatorem stadionu i bedzie on oddany w całości.
[/irony on] Poczekamy zobaczymy - jeszcze tylko kilka lat. [/irony off]
KSIĘSTWO AZORY - Zawsze wierne Wiśle !!!
|