Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
śródMieściak
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
4506
05.07.2011, 15:03
i co odbyło się dziś to spotkanie przedstawicieli stowarzyszeń kibiców i ekstraklasy?
śródMieściak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do śródMieściak
Znajdź inne posty napisane przez śródMieściak