kacpergawlo napisał(a):

Tylko ile ten Genkov kosztował? Grosze. To i za Jovanovicia coś płacimy. Najwyraźniej nie ma kasy by kupować kilku piłkarzy po 0,5 mln euro.
Jaki gwarant? Nawet w Manchestrze United kupili Obertana, czy Bebe, o żadnej gwarancji nie może być mowy. Skoro Valckx stwierdził, że Nunez podniesie poziom to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak będzie i według mnie opinia Holendra powinna już być dla Ciebie sygnałem, że to PRAWDOPODOBNIE będzie ktoś kto wniesie coś ciekawego do drużyny.
Pewnie, ja też bym wolał by Wisła miała mnóstwo kasy i kupowała markowych graczy, tyle że tych pieniędzy nie ma! Dlatego czepianie się polityki transferowej uważam za absurd.
|
Pieniędzy ile jest, każdy wie. Wisła to nie machina pchana przez dzieci szejków, którzy srają złotem, gazem i ropą (przepraszam za dosadność). Żeby była kasa na transfery musi być sukces, bez niego będzie jak jest. A i tak jest nieźle!!!