Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49987
Stary 05.07.2011, 14:44
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
Szkoda tylko, że 2 transfery gotówkowe to wszystko na co nas stać w przeciągu roku..
Gdyby Messi z Ronaldo przyszli do nas za darmo to rozumiem, ze byloby zle?

Dla mnie to Valckx moze sciagnac i 10 grajkow za darmo. Liczy sie poziom jaki prezentuja bo to on decyduje czy zawodnik jest wzmocnieniem a nie cena.

Niech niektorzy to wbija sobie do makowek. Cena nie zawsze odzwierciedla klase i poziom prezentowany przez zawodnika. Przyklad. Jirsak i Melikson. Obaj kosztowali zblizone pieniadze. A zdecydowana roznice poziomow kazdy widzi.
Ostatnio edytowane przez River : 05.07.2011 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując