Enrico2000 napisał(a):

|
Szkoda tylko, że 2 transfery gotówkowe to wszystko na co nas stać w przeciągu roku..
|
Gdyby Messi z Ronaldo przyszli do nas za darmo to rozumiem, ze byloby zle?
Dla mnie to Valckx moze sciagnac i 10 grajkow za darmo. Liczy sie poziom jaki prezentuja bo to on decyduje czy zawodnik jest wzmocnieniem a nie cena.
Niech niektorzy to wbija sobie do makowek. Cena nie zawsze odzwierciedla klase i poziom prezentowany przez zawodnika. Przyklad. Jirsak i Melikson. Obaj kosztowali zblizone pieniadze. A zdecydowana roznice poziomow kazdy widzi.