riv napisał(a):

|
Mam pytanie - oficjalna pisze, że Nunez jest wypożyczony z opcją przedłużenia umowy. Czy jest to opcja przedłużenia wypożyczenia na kolejny rok czy pierwokup (wydaje mi się, że przedłużenie wypożyczenia ale wole się upewnić)?
|
Nie słyszałem, by praktykowało się takie rozwiązania, jak przedłużenie wypożyczenia. Obstawiałbym raczej klauzulę wykupu (pierwokup to zupełnie co innego swoją drogą).