Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4072
Stary 05.07.2011, 14:32
krakus76 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

Jeśli to faktycznie powiedział to ktoś za to beknie. Albo trener albo ktoś z klubu.
Ale czemu trener ? Przeciez on NIE JEST od koszenia trawy i sprzątania gówien po psach , on ma przygotować drużynę , ale jak nie ma gdzie to co ma zrobić ? Każdy by się wkurzył.

Basałaj i jego słodkie .......enie o Europejskich Wymogach Wstyd.
Powód: ę na a :D
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 05.07.2011 o godz. 14:33.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując