Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12037
Stary 05.07.2011, 14:29
kot napisał(a):Wyświetl post
Brawo Maaskant za profesjonalizm na każdym kroku i nie liczenie się z adresatem swoich słusznych i bardzo potrzebnych uwag w tej sprawie. Panie prezesie Basałaj, Wisła to więcej niż czubek własnego nosa. Powinien się Pan wstydzić i natychmiast zabrać się do pracy. Dziękujemy za Holendrów, ale jak widać, dla nich samych to za mało, aby wyłącznie kręcić się im koło medialnego tyłka. Pora współpracować z nimi, także profesjoinalnie w roli prezesa klubu. Kasa już teraz musi funkcjonować nie tylko na piłkarzy, ale i na infrastrukturę sportową także. Wszyscy pracownicy, nie tylko Holendrzy i zagraniczni piłkarze, mszą funkcjonować profesjonalnie w tym klubie.

Może by tak Pan wypowiedział te same słowa co Maaskant, że jeśli w Pana przypadku mówiąc - zapomniałem zatrudnić ludzi do spraw organizacyjnych w klubie, lub ich przypilnować, to sam zakasać muszę rekawy i przygotować, choćby namiastkę potrzeb treningowych 1 drużyny Jak ja bym chciał, aby Maaskant poprosił następnym razem, piłkarzy lub kibiców o prace społeczne na rzecz Wisły SA, w ramach szkolenia pozostałych pracowników klubu w pracy na rzecz klubu. Taka pożyteczna pokazówka, jest widać niezbędna i to najlepiej, przy medialnym zainteresowaniu, żeby tryby w zegarze Wisły, zapracowały wreszcie, jak należy.

No chyba, że i tutaj trzeba wymienić wszystkich polskich pracowników na zagranicznych, tak jak piłkarzy, aby Wisła była Wisłą na miarę nadziei Cupiała, co do standardów europejskich


Ps. wszystkiego najlepszego w dniu urodzin prezesa Basałaja, ale biznes is biznes, jak wykazał Maaskant na drug dzień po własnym ślubie.
Dobrze gada ! Polać mu !

Kompromitacja jak cholera , drużyna która ma walczyć o LM nie ma gdzie rozegrać treningu
Nie dośc że nie ma boisk , to jeszcze nie ma gdzie , nosz ....a.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując