Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49985
Stary 05.07.2011, 14:04
OK to sprzedaj Pareike ........bo to jedyny sposub w Wisle na kupno następców ,a i nie zapominaj ze tylko 30 procent moze byc przeznaczone na kolejne zakupy piłkarzy .POWODZENIA
Odpowiedz cytując