BRTS39 napisał(a):

|
beuhehehhee my na LM potrzebujemy gości którzy będą walczyć z obrońcami na całego a nie gwiazdki które machają rękoma. Taka prawda. Szkoda nerwów na gwiazdorów którzy musza dostać piłke do nogi zamiast zapierdalać za każdą.
|
Może jakby posiedział trochę na ławce i był zmiennikiem Genkova, to by nabrał trochę pokory

Ale szczerze mówiąc, to nie sądzę, żeby doszło do takiego wypożyczenia. Chociaż miałoby to swoje zalety, bo właściwie wiemy już czego się po Pawle możemy spodziewać, no i zawsze to jeden Polak w składzie więcej
