Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49973
Stary 05.07.2011, 13:03
Enrico2000 napisał(a):Wyświetl post
Ja się srodze zawiodłem jak do tej pory odnośnie transferów. Liczylem na minimum 1-2 transfery gotówkowe, jednak bida jest większa niz ktokolwiek się spodziewał. I niestety, ale drżę na myśl o pucharach bo transfery bezgotówkowe mogą wypalić, lecz większa jest szansa, że stanie się inaczej. No cóż, my jak zwykle mamy swój sposób na LM. Zobaczymy co pokarzą kolejni z wolnych transferów, albo wypozyczeń, bo jeśli nie daj Boże coś by poszło nie tak, to chyba stanie się jasnym, że poważnej drużyzny z wolnych zawodników zrobić się nie da. Obym był w błędzie.
Przypomnę że w najnowszej historii Wisły (odkąd Cupiał przestał szastać kasą) naszym najdroższym transferem był Jirsak (750 tyś euro), natomiast nasz najlepszy transfer - Marcelo - przyszedł za darmo.
Odpowiedz cytując