szprotson napisał(a):

przychodzi chłop ze spadkowicza z Belgii a tutaj euforia jakby był Bogiem.
Jak okaże sie drugim Mazengą, to troszke głowek spadnie chyba
|
Też nie rozumiem tej euforii. Jak dla mnie na papierze to do Genkova sporo mu brakuje, ale jest młody i podobno utalentowany - ale co z tego skoro Stan powiedział że nie ma kwoty odtępnego.