Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49967
Stary 05.07.2011, 12:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
przychodzi chłop ze spadkowicza z Belgii a tutaj euforia jakby był Bogiem.

Jak okaże sie drugim Mazengą, to troszke głowek spadnie chyba

Też nie rozumiem tej euforii. Jak dla mnie na papierze to do Genkova sporo mu brakuje, ale jest młody i podobno utalentowany - ale co z tego skoro Stan powiedział że nie ma kwoty odtępnego.
Odpowiedz cytując