Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49966
Stary 05.07.2011, 12:23
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
TA wersja jest powtarzana od co najmniej 7 lat . Jesli BYŁA BY PRAWDZIWA to teraz mielibyśmy skład tak silny jak 2002/2004 .PATRZCIE NATO CO ONI ROBIĄ A NIE MÓWIĄ .Ile procent pieniędzy ze sprzedarzy jest przeznaczane na wzmocnienia .Ja słysząc ze co okienko przyjdze 2/3 dobrych graczy zaczynałem w to wierzyc ,tylko do tego sa potrzebne pieniądze ......własnie te ze sprzdarz z poprzdniego lata ,ale ich niema AMEN
Poczytaj słownik w ramach wakacji, a nie produkuj się na forum.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując