River napisał(a):
|
I z tego powodu gul CI skacze?
|
Co tu dużo mówić, nienawidzę tego klubu, irytuje mnie cała otoczka wokół Legii, ich forowanie w mediach między innymi, o reszcie się nie będę rozpisywał bo nie ten temat.
River napisał(a):
|
Bede w szoku jak pilkarz tej klasy trafi do Legii
|
No właśnie jakiej klasy?
Maor Melikson przez 3 sezony w 46 meczach strzelił 13 bramek zaliczył 8 asyst
Buzaglo przez 4 sezony w 51 meczach strzelił 7 goli zaliczył 5 assyst.
Przy czym Maor jest pomocnikiem...
Wiem że statystyki nie grają, ale rzadko kiedy się mylą. W końcu napastników co jak co rozlicza się ze strzelania bramek czyż nie?