Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49965
Stary 05.07.2011, 12:22
River napisał(a):
I z tego powodu gul CI skacze?
Co tu dużo mówić, nienawidzę tego klubu, irytuje mnie cała otoczka wokół Legii, ich forowanie w mediach między innymi, o reszcie się nie będę rozpisywał bo nie ten temat.

River napisał(a):
Bede w szoku jak pilkarz tej klasy trafi do Legii
No właśnie jakiej klasy?

Maor Melikson przez 3 sezony w 46 meczach strzelił 13 bramek zaliczył 8 asyst

Buzaglo przez 4 sezony w 51 meczach strzelił 7 goli zaliczył 5 assyst.

Przy czym Maor jest pomocnikiem...

Wiem że statystyki nie grają, ale rzadko kiedy się mylą. W końcu napastników co jak co rozlicza się ze strzelania bramek czyż nie?
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując