przychodzi chłop ze spadkowicza z Belgii a tutaj euforia jakby był Bogiem.
Jak okaże sie drugim Mazengą, to troszke głowek spadnie chyba
wikink1 napisał(a):

|
TA wersja jest powtarzana od co najmniej 7 lat . Jesli BYŁA BY PRAWDZIWA to teraz mielibyśmy skład tak silny jak 2002/2004 .PATRZCIE NATO CO ONI ROBIĄ A NIE MÓWIĄ .Ile procent pieniędzy ze sprzedarzy jest przeznaczane na wzmocnienia .Ja słysząc ze co okienko przyjdze 2/3 dobrych graczy zaczynałem w to wierzyc ,tylko do tego sa potrzebne pieniądze ......własnie te ze sprzdarz z poprzdniego lata ,ale ich niema AMEN
|
NO i co? Komu czemu kibicujesz ?