Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49964
Stary 05.07.2011, 12:13
przychodzi chłop ze spadkowicza z Belgii a tutaj euforia jakby był Bogiem.

Jak okaże sie drugim Mazengą, to troszke głowek spadnie chyba

wikink1 napisał(a):Wyświetl post
TA wersja jest powtarzana od co najmniej 7 lat . Jesli BYŁA BY PRAWDZIWA to teraz mielibyśmy skład tak silny jak 2002/2004 .PATRZCIE NATO CO ONI ROBIĄ A NIE MÓWIĄ .Ile procent pieniędzy ze sprzedarzy jest przeznaczane na wzmocnienia .Ja słysząc ze co okienko przyjdze 2/3 dobrych graczy zaczynałem w to wierzyc ,tylko do tego sa potrzebne pieniądze ......własnie te ze sprzdarz z poprzdniego lata ,ale ich niema AMEN
NO i co? Komu czemu kibicujesz ?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując