Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10488
Stary 05.07.2011, 12:10
BRTS39 napisał(a):Wyświetl post
beuhehehhee my na LM potrzebujemy gości którzy będą walczyć z obrońcami na całego a nie gwiazdki które machają rękoma. Taka prawda. Szkoda nerwów na gwiazdorów którzy musza dostać piłke do nogi zamiast zapierdalać za każdą.
Może jednak trochę więcej szacunku dla naszego wychowanka i dwukrotnego króla strzelców? Paweł ideałem nie jest, ale jak na polskie warunki to dobry napastnik i nie miałbym nic przeciwko, żeby wrócił i rywalizował z Genkovem. A pewnie w niektórych sytuacjach mogliby grać razem, bo to jednak troche inne typy napastników. Inna sprawa, że w obecnym okienku nie ma szans na jego powrót, a sam Paweł na pewno nie będzie chciał wracać do Polski po pół roku.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując