BRTS39 napisał(a):

|
beuhehehhee my na LM potrzebujemy gości którzy będą walczyć z obrońcami na całego a nie gwiazdki które machają rękoma. Taka prawda. Szkoda nerwów na gwiazdorów którzy musza dostać piłke do nogi zamiast zapierdalać za każdą.
|
Może jednak trochę więcej szacunku dla naszego wychowanka i dwukrotnego króla strzelców? Paweł ideałem nie jest, ale jak na polskie warunki to dobry napastnik i nie miałbym nic przeciwko, żeby wrócił i rywalizował z Genkovem. A pewnie w niektórych sytuacjach mogliby grać razem, bo to jednak troche inne typy napastników. Inna sprawa, że w obecnym okienku nie ma szans na jego powrót, a sam Paweł na pewno nie będzie chciał wracać do Polski po pół roku.