Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49963
Stary 05.07.2011, 12:08
wikink1 napisał(a):Wyświetl post
Co niektórym to chyba płacą za pisanie tych postów .CZasem zastanawiam się czy nas prezes nie nazywa się RYSZARD OCHUCKI
No 20 zł za post płaci, a Cupiał sprzedał Wisłe i klub zmieni nazwe na Tęcza
Skąd sie tacy ludzie biorą
Odpowiedz cytując