Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10487
Stary 05.07.2011, 11:55
szprotson napisał(a):Wyświetl post
http://www.futbol.pl/artykul/104596.html

tu rewelacja piłkarz na wypozycznie !!
beuhehehhee my na LM potrzebujemy gości którzy będą walczyć z obrońcami na całego a nie gwiazdki które machają rękoma. Taka prawda. Szkoda nerwów na gwiazdorów którzy musza dostać piłke do nogi zamiast zapierdalać za każdą.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując