Wyświetl pojedynczy post
Zieniu1906
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49958
Stary 05.07.2011, 11:34
fcb4 napisał(a):Wyświetl post
Ja tam narazie wstrzymuje się z komentarzami na temat transferów rozliczać powinniśmy po WRZEŚNIU tych co teraz przyszli czy dadzą nam LM czy nie.Widać że na transfery nie ma kasy bez kitu ale cały klub koncentruje się teraz na walec o LM.Widać że jedyna wizją Basałaja dotyczącą rozwoju klubu jest awans do LM.
A inaczej : Awansujemy do LM będziemy mieli wszystko , nie awansujemy nie będziemy mieli nic .
Odpowiedz cytując