Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2293
Stary 05.07.2011, 11:32
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Problemy w Gdańsku

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...9,artykul.html
Zaczynam podejrzewać że problemy nie są ze stadionami tylko ze sprawdzającymi - pewnie gdyby stadion Wembley też stał w Polsce to znaleźli by milion pięćset usterek, a wogóle stadion byłby do zamknięcia.

Tusk dał wytyczne żeby przypier$%ać się do wszystkiego co związane z Polską Piłką z tąd te jaja.

Bo sorry przez tyle lat graliśmy na rozpadających się ruinach że czasem bałeś sie że spadniesz pod trybunę, a teraz na ultranowoczesnych stadionach nie jest bezpiecznie

To samo u nas - nie znajdą wszystkich usterek na raz tylko jedno zrobimy - przypiepszają sie do drugiego, drugie załatwione to znajdują "uchybienia" w 3. Zrobimy 3 to okazuje się że to pierwsze należało jednak zrobić innaczej. To jest wina tych co robią ? czy tych co sprawdzają ?

PS> A Poznań stadion oddany do użytku - znaczy wszystko było cacy, a co miesiąc wychodzą nowe jaja, ba nawet grożą przebudową całej trybuny.
Ostatnio edytowane przez Angmir : 05.07.2011 o godz. 11:41.
Odpowiedz cytując