|
Ja tam narazie wstrzymuje się z komentarzami na temat transferów rozliczać powinniśmy po WRZEŚNIU tych co teraz przyszli czy dadzą nam LM czy nie.Widać że na transfery nie ma kasy bez kitu ale cały klub koncentruje się teraz na walec o LM.Widać że jedyna wizją Basałaja dotyczącą rozwoju klubu jest awans do LM.
|