Wyświetl pojedynczy post
fcb4
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49957
Stary 05.07.2011, 11:26
Ja tam narazie wstrzymuje się z komentarzami na temat transferów rozliczać powinniśmy po WRZEŚNIU tych co teraz przyszli czy dadzą nam LM czy nie.Widać że na transfery nie ma kasy bez kitu ale cały klub koncentruje się teraz na walec o LM.Widać że jedyna wizją Basałaja dotyczącą rozwoju klubu jest awans do LM.
Odpowiedz cytując