|
Biton fajnie sie zaprezentuje, strzeli kilka bramek, poasystuje i jego wartosc tak skoczy ze nie bedziemy mogli go przedluzyc. Wiec opcja pierwokupu musi byc, oby byla. A nie ze tak jak z Riosem, gosc nie podołał a klauzula wykupu z 1mln euro, a nawet przedluzyc wypozyczenia nie mozna bylo. Biton zapowiada sie duzo lepiej, wiec ile 2, 3 mln euro w klauzuli? wtf? Dobrze ze to Charleroi to spadkowicz.
|