Mixu napisał(a):

|
Co do Bitona.. Skoro Stan go zachwala że będzie naszym ekstraklasowym Drogbą to musi mocno na niego liczyć, wcześniej nikogo tak chyba nie zachwalał. Z drugiej strony żal by mi było patrzeć jak Cwetan siedzi na ławie.
|
Porównanie do Drogby wzięło się od managera Bitona a nie od Stana! Ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem i kojarzyć fakty. Prześledź sobie po koleji jeszcze raz kto pierwszy wypowiedział słowa o Drogbie. Tak się rodza u nas newsy. Dziennikarze z dupy, texty z dupy i przekłamania z dupy