Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49953
Stary 05.07.2011, 11:03
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Co do Bitona.. Skoro Stan go zachwala że będzie naszym ekstraklasowym Drogbą to musi mocno na niego liczyć, wcześniej nikogo tak chyba nie zachwalał. Z drugiej strony żal by mi było patrzeć jak Cwetan siedzi na ławie.
Porównanie do Drogby wzięło się od managera Bitona a nie od Stana! Ludzie nauczcie się czytać ze zrozumieniem i kojarzyć fakty. Prześledź sobie po koleji jeszcze raz kto pierwszy wypowiedział słowa o Drogbie. Tak się rodza u nas newsy. Dziennikarze z dupy, texty z dupy i przekłamania z dupy
Odpowiedz cytując