Wyświetl pojedynczy post
Dariusz
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10481
Stary 05.07.2011, 10:23
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Ale już Roberto Pereyra nie wiem czy taki nieosiągalny ... Chyba że znów wyjedziemy z wypożyczeniem...
W sumie wypożyczenie nie byłoby takie złe. Wypożyczamy go na rok, a po roku jak River Plate wróci do ekstraklasy Pereyra wraca, albo zostaje u nas, ale to by wymagało dużego sukcesu w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując