Fiti napisał(a):

|
Ale już Roberto Pereyra nie wiem czy taki nieosiągalny ... Chyba że znów wyjedziemy z wypożyczeniem...
|
W sumie wypożyczenie nie byłoby takie złe. Wypożyczamy go na rok, a po roku jak River Plate wróci do ekstraklasy Pereyra wraca, albo zostaje u nas, ale to by wymagało dużego sukcesu w europejskich pucharach.