Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
montypajton
Senior Member
Od: 12.2010
Offline
#
49946
05.07.2011, 08:38
A są jakieś przecieki nt ewentualnej konferencji, czy może wie ktoś kiedy będzie coś ogłoszone oficjalnie?
montypajton
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do montypajton
Znajdź inne posty napisane przez montypajton