Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49943
Stary 05.07.2011, 08:29
Gdzieś czytałem, że Biton ma przyjść na wypożyczenie bez opcji pierwokupu, ale to się wydaje absurdalne a to z takiego powodu, iż przychodzi do nas potencjalna gwiazda tej ligi, zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach, który na pewno namiesza w tej naszej buraczanej lidze i co? wypożyczaliby go ot tak na rok bez opcji pierwokupu? nie wierze... Wypożyczamy gostka ze spadkowicza belgijskiej ligi i nikt nie ma pewności, że te Charleroi awansuje w następnym sezonie do belgijskiej ekstraklasy... jeżeli gość ma ambicje to nie wróci do Charleroi... jest też opcja, że... Charleroi sprzeda go z zyskiem do innego klubu, bo przecież ma do tego zawodnika pełne prawa... nie wiem wg mnie takie wypożyczenie bez opcji pierwokupu nie ma najmniejszego sensu...


do Pablo84 -
Mają być wypożyczeni, bez opcji pierwokupu – oznajmił Stan Valckx. (...)

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...871,1,971.html
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 05.07.2011 o godz. 08:51.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując