Gdzieś czytałem, że Biton ma przyjść na wypożyczenie bez opcji pierwokupu, ale to się wydaje absurdalne a to z takiego powodu, iż przychodzi do nas potencjalna gwiazda tej ligi, zawodnik o nieprzeciętnych umiejętnościach, który na pewno namiesza w tej naszej buraczanej lidze i co? wypożyczaliby go ot tak na rok bez opcji pierwokupu? nie wierze... Wypożyczamy gostka ze spadkowicza belgijskiej ligi i nikt nie ma pewności, że te Charleroi awansuje w następnym sezonie do belgijskiej ekstraklasy... jeżeli gość ma ambicje to nie wróci do Charleroi... jest też opcja, że... Charleroi sprzeda go z zyskiem do innego klubu, bo przecież ma do tego zawodnika pełne prawa... nie wiem wg mnie takie wypożyczenie bez opcji pierwokupu nie ma najmniejszego sensu...
do Pablo84 - Mają być wypożyczeni, bez opcji pierwokupu – oznajmił Stan Valckx. (...)
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...871,1,971.html