Misha[Pl] napisał(a):

Bo Legia w przeciwieństwie do Wisły ma akademię piłkarską. Może nie w pełni profesjonalną ale ma.
My póki co (do czasu powstania profesjonalnej bazy treningowej) nie mamy co podejmować tematu szkolenia młodzieży.
|
Sorry za off topic ale...
czy ktoś wie jakie sa plany klubu wzgledem akademii? O ile sobie przypominam Stan miał byc odpowiedzialny również za budowe profesjonalnej akademii. Macie jakies info na ten temat?