Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49939
Stary 05.07.2011, 06:41
riv napisał(a):Wyświetl post
A co miał Maaskant mówić? Że jest gorszy i psuć morale zawodnika, atmosferę w klubie, podważać kompetencje Valckxa oraz wkurzać kibiców? Są takie sytuacje kiedy jest oczywiste co trzeba powiedzieć nawet jeżeli to nie jest prawda. Lameya zweryfikuje boisko ale jak narazie pozwólcie mi być sceptycznym co do jego przydatności w drużynie.
Maaskant wie najlepiej na co stac kazdego z zawodnikow. Skoro mowi, ze jest lepszy to mozliwe ze tak jest. Ale widze, ze niektorzy po jakis urywkach ze sparingu czy relacji tekstowej juz wiedza, ze gosc jest slaby i sie nie nadaje. Dajcie mu szanse, chlop jeszcze oficjalnego meczunie zagral!! Nie wypali, to bedzie grzla lawe i bedzie wykorzystywany tylko w krytycznych momentach i nagra sie tylle co Branco.
I druga sprawa. Maaskant jest ostatnim czlowiekiem w Wisle, ktory podwazalby kompetencje Stana. Kazdy pilkarz, ktory teraz trafia do Wisly jest mniej lub bardziej chciany przez Roberta. Stan nikogo na sile mu nie wciska. To nie Legia gdzie Jozwiak ciagnie wozek w swoja strone a Skorza w swoja.


Co do Bitona i pierwokupu. To zawsze lepiej by taka opcja byla. To tak jak z prezerwatywa. Lepiej miec i niepotrzebowac niz nie miec i potrzebowac.


Jak bedzie opcja pierwokupu a gosc sie sprawdzi to bedzie zajebiscie. Jak bedzie opcja a gosc sie nie sprawdzi to nikt plakac nie bedzie.
Jak opcji nie bedzie a gosc sie sprawdzi to bedzie placz i zal, ze taki dobry zawodnik po roku nas opuszcza.
Licze na to, ze opcja pierwokupu znajdzie sie w umowie. Bo jesli by jej nie bylo to mogloby oznaczac, ze nas zwyczajnie na niego nie stac. Oczywiscie lepiej miec tego Bitona nawet tylko przez rok niz nie miec w ogole ale szkoda by bylo pozniej po roku rozstawac sie z takim zawodnikiem tym bardziej, ze jak na polskie warunki to moze byc kawal grajka.
Odpowiedz cytując