|
Przed Karabachem drużyna była w totalnej rozsypce. Mam nadzieję, że tym razem jest inaczej. Zresztą puchary wiele zweryfikują. Po grze w pucharach przyjdzie czas na porównywanie składów kiedyś i dzisiaj. Jak ktoś wcześniej napisał - z tamtej drużyny nikt wielkiej kariery poza Polską nie zrobił. Może kwestia umiejętności, może kwestia mentalności.
Ostatnio edytowane przez rafkur : 05.07.2011 o godz. 06:35.
|