|
Ale przy założeniu, że mamy kasę nie ma sensu robić Charloi przysługi - wiadomo, że jak się chłop już wypromuje w polskiej lidze to cenowo będzie poza zasięgiem Wisły (jak większość dobrych graczy z naszej ligi), także zakładając, że jest hajs, a Charloi chce Bitona wypożyczać bez opcji pierwokupu dziękuje się im za negocjacje, wychodzi i przechodzi do negocjacji z kolejnym z napastników z listy (a Stan gdzieś mówił, że ma ich około 30).
Mnie taki deal jak z Bitonem po prostu nie mieści się w głowie i jedyne wytłumaczenie jakie mam na stanie to brak kasy, bo o brak profesjonalizmu, głupotę i brak umiejętności negocjacyjnych Stana nie mogę posądzać.
|