no właśnie...w tym jednym artykule pisze ze Dudu Biton ma być wypożyczony bez opcji pierwokupu a tytaj:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._Krakowie.html
ze jednak ta opcja bedzie zawarta...
Jednak jesli w tym pierwszym cytuja Stana no to chyba jednak tej opcji nie będzie:/
Ale pożyjemy zobaczymy
