Wyświetl pojedynczy post
|el0|ManoeL
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49932
Stary 05.07.2011, 00:41
no właśnie...w tym jednym artykule pisze ze Dudu Biton ma być wypożyczony bez opcji pierwokupu a tytaj:
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._Krakowie.html
ze jednak ta opcja bedzie zawarta...
Jednak jesli w tym pierwszym cytuja Stana no to chyba jednak tej opcji nie będzie:/
Ale pożyjemy zobaczymy
Odpowiedz cytując