Wyświetl pojedynczy post
Jago
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49931
Stary 05.07.2011, 00:37
Z jednej strony to jest bardzo dobre posunięcie, jeśli awansujemy do wymarzonej Ligi Mistrzów to ich po prostu kupimy, bo będzie nas na nich stać. Gdyby Biton się sprawdził mamy zawsze możliwość złożenia oferty a jeśli zawiedzie to po prostu za wiele na tym nie stracimy.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
Odpowiedz cytując