|
Z jednej strony to jest bardzo dobre posunięcie, jeśli awansujemy do wymarzonej Ligi Mistrzów to ich po prostu kupimy, bo będzie nas na nich stać. Gdyby Biton się sprawdził mamy zawsze możliwość złożenia oferty a jeśli zawiedzie to po prostu za wiele na tym nie stracimy.
" Bo najważniejsze chęć istnienia, spokojne dni i spełnione marzenia..."
|