Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49930
Stary 05.07.2011, 00:36
Możliwy jest też taki scenariusz że aktualny klub Bitona widząc w nim potencjał, nie chciał już teraz ustalać opcji pierwokupu, licząc że grajac w drużynie mistrza Polski, prawdopodobnie grającego w europejskich pucharach zawodnik znacznie bardziej się wypromuje niż grając w drugiej lidze belgijskiej. Nie musi być koniecznie tak, że my nie mamy forsy, tylko że Charloi liczy na większy zysk, niekoniecznie sprzedając Bitona za rok akurat Wiśle.
Odpowiedz cytując