|
Możliwy jest też taki scenariusz że aktualny klub Bitona widząc w nim potencjał, nie chciał już teraz ustalać opcji pierwokupu, licząc że grajac w drużynie mistrza Polski, prawdopodobnie grającego w europejskich pucharach zawodnik znacznie bardziej się wypromuje niż grając w drugiej lidze belgijskiej. Nie musi być koniecznie tak, że my nie mamy forsy, tylko że Charloi liczy na większy zysk, niekoniecznie sprzedając Bitona za rok akurat Wiśle.
|