Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49927
Stary 05.07.2011, 00:22
Ciekawie, że bez prawa pierwokupu. O ile z Diazem nie jest to dla mnie zbyt szokująca informacja, bo nie jest to piłkarz perspektywiczny, a i pewnie forma nie będzie aż tak duża że będziemy chcieli wykładać za niego gotówkę za rok, to z Bitonem dla mnie sytuacja jest niezrozumiała. Zawodnik 23 lata, nieźle zapowiadający się gracz. Ma szanse zaistnieć w naszej lidze, a tutaj nawet prawa pierwokupu brak.

wujekWojtek napisał(a):Wyświetl post
W porównaniu do poprzedniego okienka to jest raczej mizerne dla mnie. Poważnie się obawiam o jakość wszystkich tych naszych letnich wzmocnień ;/ Obym się mylił
Mizerny to jesteś ty i ludzie, którzy po swoich postach dodaję enigmatyczne "obym się mylił".
Odpowiedz cytując