Ciekawie, że bez prawa pierwokupu. O ile z Diazem nie jest to dla mnie zbyt szokująca informacja, bo nie jest to piłkarz perspektywiczny, a i pewnie forma nie będzie aż tak duża że będziemy chcieli wykładać za niego gotówkę za rok, to z Bitonem dla mnie sytuacja jest niezrozumiała. Zawodnik 23 lata, nieźle zapowiadający się gracz. Ma szanse zaistnieć w naszej lidze, a tutaj nawet prawa pierwokupu brak.
wujekWojtek napisał(a):

|
W porównaniu do poprzedniego okienka to jest raczej mizerne dla mnie. Poważnie się obawiam o jakość wszystkich tych naszych letnich wzmocnień ;/ Obym się mylił
|
Mizerny to jesteś ty i ludzie, którzy po swoich postach dodaję enigmatyczne "obym się mylił".