Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49925
Stary 05.07.2011, 00:17
W porównaniu do poprzedniego okienka to jest raczej mizerne dla mnie. Poważnie się obawiam o jakość wszystkich tych naszych letnich wzmocnień ;/ Obym się mylił
Odpowiedz cytując