http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Tra...871,1,971.html
Za moment z szatni wyszedł dyrektor sportowy Białej Gwiazdy. – Jesteśmy bliscy zamknięcia tych spraw. Gdybyśmy nie byli, to ani Biton, ani Diaz nie przechodziliby tutaj testów. Osiągnęliśmy słowne porozumienie z ich klubami.
Mają być wypożyczeni, bez opcji pierwokupu – oznajmił Stan Valckx. (...)
?
