Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 04.07.2011, 23:51
Ciekawe jak to będzie jeżeli ktoś obecnie jestem studentem, legitymację ma ważną np. do 30.09.2011r. i czy w takim układzie będzie mógł kupić karnet w cenie zniżkowej, a potem bez problemów wchodzić na mecze Wisły nawet po upływie terminu ważności legitymacji. Mam nadzieję że ludzie odpowiedzialni za to pomyśleli również o tej ewentualności, ponieważ z racji zdarzeń jakie ostatnio mają miejsce na polskich stadionach nie chciałbym żeby się okazało w październiku, że nie można uczęszczać na mecze Wisły z powodu braku legitymacji.
Odpowiedz cytując