Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.07.2011, 22:59
Nie wiecie, czy stadion jest otwarty dla zwiedzających i jeśli tak to w jakich godzinach?
Przed zakupem karnetu chciałbym sobie obczaić miejsca

E: Dzięki wiślak 86!
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 05.07.2011 o godz. 11:58.
Odpowiedz cytując