na treningach to i Branco był nie do przejścia
ja raczej nie jestem przekonany do Lameya , nawet w tych krótkich skrótach widać było multum sytuacji gdzie odpuszczał walke z przeciwnikiem.... a że po tej akcji nie padła żadna bramka to tylko jego szczęście. Jovanoviciowi zdarzył sie jeden bład w komunikacji i już jego pukty u userów spadły .
nie chce krakać ale najdalej końcem sierpnia Jovanovic będzie grał na prawej obronie , a Lamey będzie grać tylko na treningu