riv napisał(a):

|
A co miał Maaskant mówić? Że jest gorszy i psuć morale zawodnika, atmosferę w klubie, podważać kompetencje Valckxa oraz wkurzać kibiców? Są takie sytuacje kiedy jest oczywiste co trzeba powiedzieć nawet jeżeli to nie jest prawda. Lameya zweryfikuje boisko ale jak narazie pozwólcie mi być sceptycznym co do jego przydatności w drużynie.
|
Mógł nie porównywać obu zawodników, albo powiedzieć, że są to gracze inne typu. Wtedy zachowałby się dyplomatycznie, a tak to jednoznacznie przedstawił jak wyglądają umiejętności jednego i drugiego.