tedi100 napisał(a):

|
Dlaczego niby nie mamy prawej obrony?... już widzę skreślony Lamey w oczach ekspertów... dlaczego? za słabe cv? że też zastary? a może dlatego iż mało grał w tamtym sezonie...
|
troche po tym co napisałeś troche po opiniach różnych osób które go widziały, oczywiście to tylko moja opinia i moze okaże sie wzmocnieniem na miarę pensji którą pobiera, wszystko pokaże boisko.
Dla mnie słowa Maskanta o próbowanie Jovanovicia na prawej obronie sa pierwszym sygnałem że bedzie starał się nie wstawiać Lameya do składu.