kot napisał(a):

No chyba, że i tutaj trzeba wymienić wszystkich polskich pracowników na zagranicznych, tak jak piłkarzy, aby Wisła była Wisłą na miarę nadziei Cupiała, co do standardów europejskich
|
Naprawdę tak myślisz, czy to była ironia?
..bo ja tak myślę
