milosz napisał(a):

|
Domknięte transfery przed decydującymi meczami w europejskich pucharach są sprawą ważną. Jednak mnie interesuje na ile one zwiększą rywalizację w zespole (to akurat jest pewne), a na ile zmienią wyjściową jedenastkę. Przed rundą wiosenną pojawiło się 5 nowych piłkarzy i WSZYSCY zagrali w pierwszym meczu w wyjściowej jedenastce. Siwakow później okazał się słabszy od Wilka, a Jaliens nieco rozczarował, pozostała trójka utrzymała miejsce w wyjściowym składzie. A teraz ... ciężko powiedzieć.
|
Teraz cieszył bym się, gdyby z 6 nowych 2 wskoczyło do pierwszego składu i było wyraźnym wzmocnieniem vide Melikson czy Pareiko.
Nie ma się co oszukiwać drugiego tak dobrego okienka raczej mieć nie będziemy. Stan nie jest Bogiem.
