Wyświetl pojedynczy post
MłodePokolenie
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10475
Stary 04.07.2011, 21:22
Oczywiście. A czemu by nie

Koszt wyrobienia Karty Kibica to 10 zł.

edit: jak nie pasuje jak pasuje.... http://wislakrakow.com/forum/showthr...t=4354&page=10
Ostatnio edytowane przez MłodePokolenie : 04.07.2011 o godz. 21:31.
Odpowiedz cytując