|
Pytam w tym temacie, bo żaden z tematów nie pasuje do mojego pytania.
Czy w środę będę mógł bez problemowo wyrobić sobie kartę kibica?
I ile koszt takiej karty wynosi?
E: Kurcze, nie szukałem dokładnie jak widać.
Dzięki za informacje.
Ostatnio edytowane przez Piotson : 04.07.2011 o godz. 21:33.
|