Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49904
Stary 04.07.2011, 20:24
Z Jovanoviciem to wciaz jest dziwna sprawa, tzn chodzi o to zawieszenie. Wciaz pojawiaja sie informacje, ze nie wiadomo czy kara obowiazuje tylko w Serbii czy tez poza Serbia. Dlatego tez Wisla wciaz zwleka z oficjalnym ogloszeniem, ze Jovanovic jest naszym pilkarzem.
Dla mnie sprawa jest jasna. Jovanovic jest zawieszony tylko w Serbii bo po prostu serbski zwiazek pilki noznej nie ma takich mozliwosci prawnych by zawieszac pilkarza na rozgrywki jej nie podlegajace.
To tak jakby Malecki dostal kare zawieszenia za rzekome obrazenie Saidiego, nastepnie zmienil klub na zagraniczny i nie mogl w nim grac przez okres trwania zawieszenia. Absurd. Wg mnie Wisla tak dlugo zwleka bo chce miec 100% pewnosci, jasne na bialym, ze Jovanovic jest zawieszony tylko w Serbii (co wg mnie jest oczywiste).
Odpowiedz cytując