|
Czy w wakacje na uczelni się normalnie pracuje ? Chodzi mi o kadrę nakową. Chciałbym się skonsultować w sprawie projektu z prowadzącym, oficjalne terminy się skończyły wraz z letnią sesją egzaminacyjną, ale mi nie chodzi nawet o osobiste spotkanie tylko wystarczy drogą mailową. Zastanawiam się po prostu czy nie będzie nietaktem jeśli wyślę do profesora mail teraz, bo może jest jakas niepisana zasada, że prof./dr w wakacje sprawami studentów się nie zajmuje.
|