Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49900
Stary 04.07.2011, 19:38
Angmir napisał(a):Wyświetl post
A Kucharczyk z tą akademią ma tyle wspólnego co Wilk z naszą ...
Nie chodziło mi tu konkretnie o Kucharczyka ale o cały system w Legii. Poza tym jeśli posiada się bazę treningową i akademię piłkarską to można sobie pozwolić na skupowanie młodych zdolnych piłkarzy i próbować w dalszej przyszłości wprowadzać ich do drużyny. Szkolenie młodzieży przecież nie wyklucza transferów. Ale podstawą utrzymywanie realnego zaplecza drużyny jest odpowiednie zaplecze infrastrukturalne. Tak duża ilość zawodników po prostu musi mieć miejsce do treningu. Nie chcę tutaj podawać Legii jako przykład pracy z młodzieżą. Nawiązałem jedynie do postu Kolegi.
Odpowiedz cytując