Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49898
Stary 04.07.2011, 19:24
Misha[Pl] napisał(a):Wyświetl post
Bo Legia w przeciwieństwie do Wisły ma akademię piłkarską. Może nie w pełni profesjonalną ale ma.
My póki co (do czasu powstania profesjonalnej bazy treningowej) nie mamy co podejmować tematu szkolenia młodzieży.
A Kucharczyk z tą akademią ma tyle wspólnego co Wilk z naszą ...
Odpowiedz cytując