Misha[Pl] napisał(a):

Bo Legia w przeciwieństwie do Wisły ma akademię piłkarską. Może nie w pełni profesjonalną ale ma.
My póki co (do czasu powstania profesjonalnej bazy treningowej) nie mamy co podejmować tematu szkolenia młodzieży.
|
A Kucharczyk z tą akademią ma tyle wspólnego co Wilk z naszą ...